Πέμπτη 31 Οκτωβρίου 2013

Ευρυτάνες παρατηρητές στο Αναγέννηση Καρδίτσας-ΠΑΟΚ-90λεπτο Γεωργακόπουλος & Τσάμης

Με σκορ 0-1 επικράτησε στον επαναληπτικό ο ΠΑΟΚ της Αναγέννησης Καρδίτσας χθες το βράδυ στο Δημοτικό στάδιο Καρδίτσας. Η αναμέτρηση ήταν για τον θεσμό του κυπέλλου Ελλάδας και συγκεκριμένα για την 3η φάση.
Το μοναδικό τέρμα της αναμέτρηση σημείωσε ο Ολίσε στο 67ο λεπτό. Στον πρώτο αγώνα στην Τούμπα ο ΠΑΟΚ είχε νικήσει με 3-0. Ο πρώην ποδοσφαιριστής του ΑΠΟΚ Τάσος Γεωργακόπουλος και ο άλλοτε γκολκίπερ του Απεραντιακού Γιώργος Τσάμης αγωνίστηκαν σε όλο το 90λεπτο. Ενδιαφέρον υπήρχε και εκτός αγωνιστικού χώρου αφού παρατηρητές αγώνα ήταν δυο άτομα από την ΕΠΣ Ευρυτανίας ο Κώστας Χούπας και ο αρχιδιαιτητής της ΕΠΣ Γιώργος Παπαδήμος.